Minőségbiztosítási mérnök

Munkavégzés helye: Heves megye Ajánlom

Feladatok:

  • Reklamációkezelés
  • Részvétel első minta dokumentációk készítésében
  • Minőségügyi dokumentációk elkészítése, karbantartása (P-FMEA, CP, eljárás- és munkautasítások)
  • Minőségügyi kimutatások, statisztikák, prezentációk készítése
  • Vevői portálok használata (BMW, VW, Audi)
  • IMDS rendszer használata
  • Minőségügyi rendszer karbantartása
  • Auditok előkészítése és lebonyolítása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Minőségügyi tapasztalat
  • Autóipari tapasztalat
  • Magabiztos Német nyelvtudás, Angol nyelvtudás előnyt jelent
  • Reklamációkezelésben, 8D módszer alkalmazásában való jártasság
  • ISO/TS 16949 és VDA auditor végzettség és szabványok ismerete előnyt jelent
  • Minőségügyi technikák ismerete (Ishikawa, 5W, is-is not, Pareto, PDCA, Brainstorming, SPC)

Munkavégzés helye:

  • Heves megye

Még több IT / Mérnök állás

Még több állás - Heves megye

Még több állás