Minőségügyi mérnök (Problémamegoldó szakértő)

Munkavégzés helye: Heves megye Ajánlom

Feladatok:

  • Probléma megoldási folyamatfelelős. Folyamatleírások kidolgozása és folyamatos karbantartása, fejlesztése
  • A gyár egészére vonatkozó éves probléma megoldási stratégia kidolgozása és felkövetése
  • Probléma megoldási projektek tervezése, elvégzése, és lezárása. Probléma megoldó team kialakítása és koordinálása
  • Probléma megoldás koordinációja kritikus vevői reklamációk esetén

Elvárások:

  • Felsőfokú minőségirányítási végzettség vagy műszaki végzettség
  • Bizonyított analitikai készségek stratégiai gondolkodással és problémamegoldással
  • Kiváló prezentáció készítés és előadás
  • Kiemelkedő Excel, Power Point, Office eszközök használatában
  • Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás
  • Problémamegoldás területen szerzett ismeret, tapasztalat (Six Sigma, RedX, 5Why, Ishikawa, stb.)
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Számítógépes ismeretek (MS Office , SAP, QDAS, stb)

Munkavégzés helye:

  • Eger

Még több IT / Mérnök állás

Még több állás - Heves megye

Még több állás