Munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye Ajánlom

Feladatok:

  • minőségbiztosítási rendszer működésének felügyelete, naprakészen tartása, fejlesztése
  • minőségügyi megfelelőség biztosítása a termelésben az ISO 9001, ISO 13485 és a GMP előírásainak megfelelően
  • kapcsolatfelvétel nemzetközi hatóságokkal az országspecifikus kritériumok pontos megismerése érdekében
  • nemzetközi szabályozások adaptálása a különböző célországokba exportálásra kerülő termékek és termékcímkék tekintetében
  • aktív együttműködés a társosztályokkal és az anyacéggel
  • címkézés megfelelőségének folyamatos kontrollálása, szükség esetén javító intézkedések megtétele

Elvárások:

  • felsőfokú műszaki végzettség (műszaki menedzser, vegyészmérnök)
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • MS office felhasználói szintű ismerete
  • jó problémamegoldó és kommunikációs készség
  • nemzetközi vállalatnál hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • gyógyszeripari tapasztalat, GMP ismeret előnyt jelent

Munkavégzés helye:

  • Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Amennyiben kérdése merülne fel a pozícióval kapcsolatban érdeklődjön a +36 52 617 891-es telefonszámon.

Még több IT / Mérnök állás

Még több állás - Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Még több állás