Minőségügyi technikus (Győr-Moson-Sopron megye)

Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye Ajánlom

Feladatok:

  • Termékek minősítése 3D koordináta mérés és kézi mérőeszközös mérések alapján
  • Mérési eredmények dokumentálása
  • Eltérés esetén belső reklamációk indítása, a probléma kommunikációja a társosztályok felé, nem megfelelő darabok elhatárolása, a reklamációs folyamat végig követése
  • Minőségi probléma esetében ill. komplex ellenőrzési módszerek esetében termékek válogatása
  • Termék ellenőrzési folyamatok fejlesztésére javaslatok benyújtása a vezetőség felé
  • Termékauditok elvégzése a gyártásban

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Minőségbiztosításban szerzett tapasztalat
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Mérőeszköz kezelési ismeretek
  • 3D koordináta mérések elvégzésében, mérési eredmények kiértékelésében szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Fémiparban szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Teljeskörű lakhatási, bejárási támogatás

Munkavégzés helye:

  • Győr-Moson-Sopron megye

Még több IT / Mérnök állás

Még több állás - Győr-Moson-Sopron megye

Még több állás