Munkavégzés helye: Pest megye Ajánlom

Feladatok:

  • Natív iOS alkalmazásfejlesztés, valamint technikai alkalmazástámogatás
  • Adatbázis, valamint Backend interfész tervezése és fejlesztése

Elvárások:

  • Erős natív iOS (Objective-C és/vagy Swift) tapasztalat
  • Orientáltság optimális UX kialakítására
  • Relációs adatbázisok ismerete, SQL lekérdezés megírásának képessége
  • Objektum – orientált alapismeretek, strukturált gondolkodásmód
  • Jó kommunikáció
  • Angol nyelvtudás
  • iOS natív keretrendszerek és komponensek használatában szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Átfogó ismeretek hálózati kommunikáció, kiemelten REST API területén előnyt jelent
  • Gyakorlati tapasztalat SQLite adatbáziskezelő használatában előnyt jelent
  • .NET, azon belül is Xamarin/WPF technológiák területén szerzett megbízható gyakorlati tudás előnyt jelent

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Még több IT / Mérnök állás

Még több állás - Pest megye

Még több állás