Online marketing menedzser - PPC specialista

Munkavégzés helye: Hajdú-Bihar megye Ajánlom

Feladatok:

  • Google, Facebook, Instagram kampányok létrehozása, kezelése
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Analitikai adatok elemzése, kezelése
  • Marketing stratégiák tervezése PPC kampányokhoz
  • Nemzetközi hirdetési felületek kezelése

Elvárások:

  • Online marketing kampányok kezelésében való jártasság
  • Google Analytics, Tag Manager ismeretek
  • Jó fogalmazó képesség, választékos szókincs magyar és angol nyelven
  • Magabiztos angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)
  • Gyors, pontos, felelősségteljes munkavégzés
  • Önálló munkavégzés

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Még több IT / Mérnök állás

Még több állás - Hajdú-Bihar megye

Még több állás