Munkavégzés helye: Heves megye Ajánlom

Feladatok:

  • Központi beszerzés képviselete Projekt Team munkában a BU ill. gyár felé, felelősségvállalás a költségek, a minőség illetve a beszerzendő anyagok határidejét tekintve
  • A koncepciós fázisban való aktív közreműködés
  • Változási folyamatok koordinációja egészen a széria gyártás élettartama során
  • Technikai megállapodás a beszállítókkal
  • Műszaki egyeztetések szervezése, nyomon követése a beszállítókkal
  • Projektek fejlesztése a beszerzési stratégia kialakításával
  • Beszerzési szervezetben való koordinációs feladatok ellátása
  • Globális projektekben való részvétel

Elvárások:

  • Mérnök és/vagy közgazdász felsőfokú végzettség
  • Műszaki tapasztalat
  • Tárgyalóképes Angol és/vagy Német nyelvtudás
  • Stratégiai gondolkodásmód, rendkívül jó szervezőkészség
  • Kiemelkedő kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Csapatjátékos

Munkavégzés helye:

  • Eger

Még több IT / Mérnök állás

Még több állás - Heves megye

Még több állás