Projektvezetési csoportvezető

Munkavégzés helye: Heves megye Ajánlom

Feladatok:

  • A projektvezető szakmai vezetése (8-10 fő)
  • A területhez tartozó folyamatok elemzése, fejlesztése az anyavállalat igényeinek megfelelően
  • A részvétel rövid, közép- és hosszú távú stratégiai tervek elkészítésében és végrehajtásában
  • A területhez tartozó KPI-ok ellenőrzése, intézkedések meghatározása, eltérés esetén beavatkozás
  • A csoport munkájának támogatása, tagok fejlesztése szükség esetén a munkatársak helyettesítése
  • A vállalat más osztályaival való kapcsolattartás
  • A kapacitás és a költségek tervezése és ellenőrzése
  • Az 5S és a HSE elvek és szabályok ellenőrzése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (műszaki diploma előnyt jelent)
  • Magabiztos Angol nyelvtudás, Német nyelvtudás előnyt jelent
  • Legalább 5 év vezetői tapasztalat
  • Műszaki projektek vezetésében való jártasság
  • Kiváló kommunikációs és prezentációs készség
  • Analitikus, jó problémamegoldó
  • Célorientált, proaktív személyiség

Munkavégzés helye:

  • Eger

Még több IT / Mérnök állás

Még több állás - Heves megye

Még több állás