Senior IT support munkatárs

Munkavégzés helye: Békés megye Ajánlom

Feladatok:

  • Az informatikai rendszerek telepítése, frissítése, beállítása (munkaállomások, perifériák, szoftverek)
  • A rendszer biztoságának fenntartása, ehhez szükséges eszközök biztosítása, fejlesztése
  • A munkaállomás és a telefonhálózat optimális működtetése (incidens kezelés)
  • Általános karbantartási és beavatkozási terv kidolgozása és működtetése
  • A felhasználók támogatása, tanácsadás és képzés
  • Eseti problémák megoldása helyi beavatkozással vagy távoli hozzáféréssel

Elvárások:

  • IT területen szerzett felsőfokú végzettség
  • Legalább 3 év releváns tapasztalat, nemzetközi cégnél szerzett IT tapasztalat ( Helpdesk, ticket rendszer) előnyt jelent
  • Magabiztos Angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Ügyfélorientált
  • Precíz, munkájára igényes
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Eredményorientált

Munkavégzés helye:

  • Mezőhegyes

Még több IT / Mérnök állás

Még több állás - Békés megye

Még több állás