Szerviz és vevőszolgálati vezető

Munkavégzés helye: Hajdú-Bihar megye Ajánlom

Háztartási gépek gyártásával és értékesítésével foglakozó partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • hazai és külföldi szervizhálózat üzemeltetése
  • 8D javító intézkedések készítése
  • szerviz és hibastatisztikák elemzése, vevői és szerviz információk gyűjtése
  • minőségügyi javulás érdekében javaslatok tétele
  • vevői reklamációk kezelése
  • társosztályokkal történő szoros együttműködés
  • képzések, bemutatók szervezése
  • vevőszolgálati dokumentációk ellenőrzése, elkészíttetésé

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Hasonló területen szerzett min. 3-5 éves tapasztalat
  • Angol nyelvtudás (Német előny)
  • Kiemelkedő szervező és problémamegoldó képesség
  • Remek kommunikációs készség

Munkavégzés helye:

  • Hajdú-bihar

Amennyiben kérdése merülne fel a pozícióval kapcsolatban érdeklődjön a +36 52 617 891-es telefonszámon.

Még több IT / Mérnök állás

Még több állás - Hajdú-Bihar megye

Még több állás