Üzleti elemző (szoftverfejlesztés)

Munkavégzés helye: Pest megye Ajánlom

Feladatok:

  • Az ügyféloldali üzleti folyamatok és elvárások felmérése
  • Az ügyfél elvárásai alapján javaslattétel új folyamatok kidolgozására vagy a jelenlegiek fejlesztésére
  • A felmérés alapján a funkcionális specifikáció dokumentum elkészítése, mely a szoftverfejlesztés alapját képezi
  • A funkcionális specifikáció prezentálása, értelmezése az ügyféllel
  • A fejlesztők támogatása a funkcionális specifikáció értelmezésében
  • A tesztelési folyamat támogatása

Elvárások:

  • Minimum 3 éves szakmai tapasztalat, hasonló területen
  • Felsőfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Szoftverfejlesztés folyamatának ismerete
  • Analitikus gondolkodásmód, megoldás és eredmény orientált beállítottság
  • Ügyfélközpontú megközelítés
  • Kiváló dokumentációs készség

Előny:

  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Szoftver tesztelői gyakorlat
  • Informatikai ügyfélszolgálati munkakörben szerzett tapasztalat
  • Banki tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amennyiben kérdése merülne fel a pozícióval kapcsolatban érdeklődjön a +36 52 617 891-es telefonszámon.

Még több IT / Mérnök állás

Még több állás - Pest megye

Még több állás