Munkavégzés helye: Hajdú-Bihar megye Ajánlom

Feladatok:

  • Új technológiák bevezetése
  • Szoftver tervezés, prototípus kialakítása
  • Belső rendszer és az adminisztrációs rendszer fejlesztése
  • Szerver park menedzselése
  • Szoros együttműködés a rendszergazdai csapattal
  • A projekthez kapcsolódó team koordinálása, későbbi vezetése

Elvárások:

  • Szakirányú informatikai végzettség
  • Legalább 2-3 éves PHP fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Vezetői kompetenciák
  • SQL, GIT magabiztos ismerete
  • Linux szoftveres és hálózatos ismerete
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Kreatív, önálló személyiség

Előnyt jelent:

  • Zen framework üzemeltetési ismerete
  • Tesztelésben szerzett tapasztalat
  • Docker ismerete

 Amit a pozíció kínál:

  • Versenyképes korrekt fizetés mellett hosszú távú megbecsülés
  • Csapatépítő rendezvények, oktatások, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása
  • Részvétel hazai és külföldi konferenciákon

 Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Amennyiben kérdése merülne fel a pozícióval kapcsolatban érdeklődjön a +36 52 617 891-es telefonszámon.

Még több IT / Mérnök állás

Még több állás - Hajdú-Bihar megye

Még több állás