Villamosmérnök (Szabolcs megye)

Munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye Ajánlom

Feladatok:

  • Műszaki berendezések karbantartása és javítása
  • Karbantartási műveletek (megelőző, prediktív és korrekciós) végrehajtása, koordinálása
  • Műszaki fejlesztési projektek mérnöki támogatása (hatékonyságnövelő, energia fogyasztás csökkentő)
  • Tűzvédelmi rendszer felügyelete, működtetése, fejlesztése
  • Kézikönyvek, műszaki dokumentációk naprakészen tartása, fejlesztése
  • Új berendezések beüzemelésének, új folyamatok bevezetésének támogatása
  • Kollégák szakmai támogatása, képzések biztosítása

Elvárások:

  • Villamosmérnök végzettség
  • Legalább 3 év ipari környezetben szerzett tapasztalat
  • Kiváló problémamegoldó
  • PLC karbantartási tapasztalat (programozási tapasztalat előnyt jelent)
  • Proaktivitás, nyitott gondolkodásmód
  • Angol társalgási szintű nyelvtudás
  • Utazási hajlandóság
  • Lean módszertani ismeret előnyt jelent

Munkavégzés helye:

  • Tuzsér

Még több IT / Mérnök állás

Még több állás - Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Még több állás