Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye Ajánlom

Feladatok:

  • Projektek villamos szakági részének teljeskörű vezetése
  • A kivitelezők feladatainak meghatározása, munkájuk koordinálása és ellenőrzése
  • A kivitelezési folyamat teljeskörű dokumentálása
  • Kapcsolattartás a projektekben résztvevő társosztályokkal, szállítókkal, kivitelezőkkel
  • Árajánlatkérés

Elvárások:

  • Villamosmérnöki végzettség
  • 3-5 éves szakmai tapasztalat (erős és/vagy gyengeáram)
  • MS Office ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Jó problémamegoldó és együttműködési képesség
  • Utazási hajlandóság

Előnyt jelent:

  • Gyengeáramú és vezérléstechnikai tapasztalat
  • Angol nyelvismeret

Munkavégzés helye:

  • Bács-Kiskun megye

Még több IT / Mérnök állás

Még több állás - Bács-Kiskun megye

Még több állás