Munkavégzés helye: Jász-Nagykun-Szolnok megye Ajánlom

Főbb feladatok, munkák:

  • Számlázási feladatok ellátása
  • A beérkező áru lekönyvelése, ki- és betárolása
  • Egyéb adminisztratív feladatok elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú iskolai végzettség (Érettségi)
  • MS Office programok magabiztos ismerete
  • Pontos/precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Három műszakos munkarend elvállalása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Logisztikai ügyintéző végzettség vagy boltvezető helyettesi tapasztalat

Amit a cég kínál Önnek:

  • Szakmai kihívások és fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Munkába járás támogatása

Munkavégzés helye:

  • Szolnok

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát. Bővebb információ a +36 30 259 5354-es telefonszámon keresztül kérhető!

Még több Kereskedelem / Logisztika állás

Még több állás - Jász-Nagykun-Szolnok megye

Még több állás