Munkavégzés helye: Hajdú-Bihar megye Ajánlom

Feladatok:

  • Az egyes épületek építéséhez szükséges anyagokra, szolgáltatásokra, alvállalkozói teljesítésekre árajánlatok bekérése
  • Az elfogadott árajánlatok és a végleges ütemterv alapján az anyagok, szolgáltatások megrendelése, alvállalkozói szerződések kötése
  • Alvállalkozói és anyagbeszállítói kör karbantartása, építése
  • Építéshelyszíni organziáció (fuvar, daru, szállás stb.)
  • Megrendelések kezelése, nyomon követése, dokumentálása

Elvárások:

  • Közép-vagy felsőfokú műszaki végzettség
  • Legalább 2 év műszaki beszerzésben szerzett tapasztalat
  • MS Office csomag ismerete
  • Építőipari tapasztalat, műszaki szemlélet (anyagismeret, kapcsolódó alvállalkozói teljesítések műszaki ismerete)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Pontos, precíz, felelősségteljes, kooperatív munkavégzés
  • TÜZÉP / építőanyagkereskedésben szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Angol és/vagy Német nyelvtudás előnyt jelent

Munkavégzés helye:

  • Polgár

Még több Kereskedelem / Logisztika állás

Még több állás - Hajdú-Bihar megye

Még több állás