Munkavégzés helye: Ajánlom

2011 óta magyarországi piacon működő, speciális vegyianyagforgalmazó nemzetközi vállalat keres új munkatársat az alábbi pozícióba:

ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐ

Főbb feladatok, munkák:

  • Értékesítési terület irányítása teljes magyar piacon, szerződések kötése, értékesítési csapat irányítása
  • Üzleti stratégiák kidolgozása és végrehajtása
  • Hosszútávú üzleti terv készítése
  • Tárgyalások lebonyolítása, technikai és kereskedelmi segítségnyújtás meglévő és új partnereknek
  • Kapcsolattartás a nemzetközi menedzsmenttel, szállítókkal
  • Új üzleti lehetőségek felkutatása, mendzselése

A munkakör betöltéséhez szükséges elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (vegyész, kémikus terület előnyt jelent)
  • Tárgyalóképes, folyékony angol nyelvtudás
  • B kategóriás vezetői engedély
  • 3-5 év tapasztalat értékesítési területen
  • A magyarországi vegyipari piac ismerete
  • Rugalmas, önálló és fegyelmezett hozzáállás
  • Jó kommunikációs és szervezési kézségek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Sikeres nemzetközi vállalati háttér

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amennyiben a fentiek felkeltették az érdeklődését kérjük küldje el szakmai önéletrajzát a gorgenyi.gabriella@hsakft.hu e-mail címre.

Még több Kereskedelem / Logisztika állás

Még több állás -

Még több állás