Munkavégzés helye: Békés megye Ajánlom

Feladatok:

  • Megrendelt termékek kiszállításának teljes körű megszervezése, lebonyolítása
  • Szállítmányok nyomon követése, teljes körű dokumentálása
  • Kapcsolattartás a vállalton belüli területekkel/osztályokkal, a fuvarozó cégekkel, sofőrökkel, vevőkkel, központi raktárakkal
  • Szállítási/rakodási dokumentációk kezelése, egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Középszintű iskolai végzettség
  • Megbízható, precíz, pontos munkavégzés
  • IT alapismeretek (Word, Excel, levelezőprogram)
  • Előny: Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, bejelentett munkaviszony
  • Versenyképes, biztos jövedelem

Munkavégzés helye:

  • Szarvas

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát. Bővebb információ a +36 30 585 4306-os telefonszámon keresztül kérhető!

Még több Kereskedelem / Logisztika állás

Még több állás - Békés megye

Még több állás