Munkavégzés helye: Hajdú-Bihar megye Ajánlom

Feladatok:

  • nemzetközi és belföldi közúti fuvarszervezés
  • folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel és fuvarozókkal
  • potenciális alvállalkozók felkutatása, együttműködések kialakítása
  • fuvarmegbízások precíz, költséghatékony teljesítése
  • szállítások nyomon követése, adminisztrációja
  • díjkalkulációk készítése

Elvárások:

  • szakirányú végzettség
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • jó kommunikációs és szervező készség
  • angol vagy más idegennyelv ismerete előnyt jelent
  • pontos, megbízható munkavégzés önállóan és csapatban

Munkavégzés helye:

  • Hajdúszoboszló

 Amennyiben kérdése merül fel a pozícióval kapcsolatban, érdeklődjön a +36 52 617 891-es telefonszámon!

Még több Kereskedelem / Logisztika állás

Még több állás - Hajdú-Bihar megye

Még több állás