Munkavégzés helye: Békés megye Ajánlom

Feladatok:

  • 3,5 tonna alatti, B-kategóriás jogosítvánnyal gépkocsivezetés
  • A rakodás szakszerű irányítása, segítése, a szállítmány rögzítése
  • Az EU területén szállítás, 21 nap kint 7 nap itthon, alvás hálófülkében
  • Napi 8-12 óra pihenőkkel, főként éjszakai vezetés
  • Szállítólevél alapján az áru átadása-átvétele

Elvárások:

  • Legalább 3 éve megszerzett „B” kategóriás jogosítvány
  • A tartós távollét rugalmas kezelése
  • Megbízhatóság, pontosság

Előny:

  • Külföldi közlekedésben szerzett tapasztalat
  • Kisteherautón szerzett tapasztalat
  • Angol, német nyelvtudás

Amit a cég kínál:

  • Azonnali kezdés
  • Kiemelt bérezés + km díj
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

  • Európa

Bővebb információ a +36 30 526 8602-es telefonszámon kérhető!

Még több Kereskedelem / Logisztika állás

Még több állás - Békés megye

Még több állás