Munkavégzés helye: Hajdú-Bihar megye Ajánlom

Feladatok:

  • Export kapcsolatok fejlesztése valamint kialakítása a kelet európai piacon
  • Új partnerek felkutatása, az értékesítési lehetőségek feltárása
  • A meglévő vevőállomány kezelése
  • Értékesítési stratégia kidolgozásában való aktív részvétel
  • Promóciók tervezése , új termékek bevezetésének koordinálása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (előny a kereskedelmi)
  • Orosz és Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • Felhasználói szintű számitőgépes ismeretek (Office)
  • Magabiztos fellépés, jó kommunikációs készség

Munkavégzés helye:

  • Hajdú-Bihar

Még több Kereskedelem / Logisztika állás

Még több állás - Hajdú-Bihar megye

Még több állás