Logisztikai vezető (Autóipar)

Munkavégzés helye: Hajdú-Bihar megye Ajánlom

Feladatok:

  • A logisztikai csapat munkájának megtervezése, irányítása, a termelés zavartalan működésének biztosítása
  • A gépi erőforrások terhelésének valamint az emberi erőforrások megtervezése
  • A vevők teljeskörű tájékoztatása a logisztikai folyamatokról
  • A rendelések alapján (alap-, segéd- és csomagoló anyag ) az ellátás biztosítása a gyártó üzem felé
  • A hatékony készletgazdálkodás biztosítása, beérkező áruk kezelése, FIFO elv betartása
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal (magyar és angol nyelven), beszállítói fejlesztés, szállítói auditok
  • Beszerzéssel és szállítmányozással kapcsolatos szerződéskötések, megrendelések időbeni biztosítása, az alternatív beszerzési lehetőségek feltárása
  • Rendelési folyamatokhoz kapcsolódó riportok elemzése, javító intézkedések megtétele
  • ERP rendszer használata

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki és/vagy logisztikai végzettség
  • Logisztikai területen szerzett legalább 5 éves tapasztalat/3 éves vezetői tapasztalat
  • Autóipari beszerzés területen szerzett gyakorlat
  • Angol nyelvtudás
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek (Outlook, Excel, Word, MS Project)
  • Jó szervező és elemző készség, problémamegoldó gondolkodásmód
  • Utazási hajlandóság, B kategóriás jogosítvány.

Amennyiben kérdése merülne fel a pozícióval kapcsolatban érdeklődjön a +36 52 617 891-es telefonszámon.

Még több Kereskedelem / Logisztika állás

Még több állás - Hajdú-Bihar megye

Még több állás