Munkavégzés helye: Heves megye Ajánlom

Feladatok:

  • A vállalat logisztikai területének teljes körű vezetése (25-30 fő)
  • A terület teljesítménymutatóinak folyamatos javítása, veszteségek csökkentése, hatékonyság növelése
  • Az ügyfelekkel, beszállítókkal való aktív kapcsolattartás biztosítása
  • Külső és belső logisztikai projektek bevezetése és koordinálása
  • Új üzleti modellalkotásban és új termék bevezetésben való aktív részvétel
  • Képzési rendszer újra gondolása, fejlesztése, az ehhez szükséges környezet megteremtése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség, szakirányú végzettség előnyt jelent
  • Legalább 5 év logisztikai területen szerzett tapasztalat
  • Magabiztos Angol nyelvtudás, Német nyelvtudás előnyt jelent
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Vezetői tapasztalat
  • Célorientált, proaktív személyiség
  • Gyakorlatias, jó problémamegoldó

Munkavégzés helye:

  • Heves megye

Amennyiben kérdése merülne fel a pozícióval kapcsolatban érdeklődjön a +36 52 617 891-es telefonszámon.

Még több Kereskedelem / Logisztika állás

Még több állás - Heves megye

Még több állás