Munkavégzés helye: Hajdú-Bihar megye Ajánlom

Feladatok:

  • Bejövő és kimenő áru mérlegelése
  • Szállítólevelek, minőségi dokumentumok elkészítése
  • Késztermék tartályok (silo) állapotának ellenőrzése és az abban tárolt késztermék mennyiségének nyomon követése korrekciója a SAP rendszerben

Elvárások:

  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Középszintű iskolai végzettség (Érettségi)
  • Érvényes tüdőszűrő papír
  • SAP, VIR rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • Azonnali munkakezdés
  • Munkába járás támogatása

Munkavégzés helye:

  • Kaba

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát.

Még több Kereskedelem / Logisztika állás

Még több állás - Hajdú-Bihar megye

Még több állás