Nemzetközi gépkocsivezető

Munkavégzés helye: Külföld / За кордоном Ajánlom

Feladatok:

  • Áru szállítása 3,5 tonnás teherautóval Európa országain belül
  • Az áru fel és lerakodásában való közreműködés, a rakomány rögzítése
  • A rábízott áruk és munkaeszközök felelősségteljes kezelése
  • Szállítólevél alapján az áru átadása-átvétele
  • Fuvarokmányok pontos vezetése

Elvárások:

  • Megbízhatóság, a megbeszélt időpontok betartása
  • Felelősségteljes, pontos munkavégzés
  •  „B” kategóriás jogosítvány
  • Terhelhetőség

Előny:

  • 3,5 tonnás teherautó vezetésében gyakorlat
  • Angol, német nyelvtudás

Amit a cég kínál:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Munkarend: 3 hét munka, egy hét pihenő

Telephely:

  • Békéscsaba

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát. Bővebb információ a +36 30 526 8602-es telefonszámon keresztül kérhető.

Még több Kereskedelem / Logisztika állás

Még több állás - Külföld / За кордоном

Még több állás