Munkavégzés helye: Békés megye Ajánlom

Főbb feladatok, munkák:

  • Minőségi eredmények nyomon követése és rögzítése SAP és egyéb rendszerekben
  • Batch aktualizálás és karakterizálás a minőségi eredmények alapján
  • Minőségi szempontok szerint a Batchek mozgatása a raktárhelyek között
  • Gyártási megrendelések készítése, tételadatlapok feldolgozása
  • Import batchek ellenőrzése, adminisztrációja
  • Tételek szállíthatóvá tétele a minőségi paraméterek, tesztek alapján
  • Az elkészült batchek igényhez történő rendelése (rezerválás)

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Valamely vállalatirányítási rendszer MM és PP moduljaiban szerzet, legalább 3 éves gyakorlat
  • Anyaggazdálkodási és gyártástervezési folyamatok ismerete
  • Haladó szintű MS Excel felhasználói tudás
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Az állás betöltésénél előnyt jelent:

  • Vetőmagüzemi gyártástervezésben és anyaggazdálkodásban szerzett tapasztalat

Amit a cég kínál Önnek:

  • Versenyképes bérezés és cafetéria
  • Munkába járás támogatása
  • Nemzetközi vetőmagüzemi cégnél hosszú távú munkalehetőség és fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Szarvas

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát.

Még több Kereskedelem / Logisztika állás

Még több állás - Békés megye

Még több állás