Raktárgazdálkodási irányító

Munkavégzés helye: Hajdú-Bihar megye Ajánlom

Feladatok:

  • a késztermék, alapanyag, segédanyag, göngyöleg raktározás közvetlen felügyelete
  • leltár előkészítése, lebonyolítása, dokumentálása, ellenőrzése
  • raktári dolgozók szakmai irányítása
  • kapcsolattartás a társterületekkel
  • logisztikai alapelvek betartása ill. betartatása a munkavégzés folyamataiban (FIFO elv, 6M);
  • logisztikai fejlesztések bevezetésének támogatása

Elvárások:

  • Szakirányú (logisztikai vagy műszaki) legalább középfokú végzettség,
  • Számítástechnikai ismeretek (Microsoft Office, vállalatirányítási rendszer),
  • Hasonló területen szerzett 2-3 éves szakmai és vezetői tapasztalat előnyt jelent,
  • Alapfokú angol vagy német nyelvismeret

Amennyiben kérdése merülne fel a pozícióval kapcsolatban érdeklődjön a +36 52 617 891-es telefonszámon.

Még több Kereskedelem / Logisztika állás

Még több állás - Hajdú-Bihar megye

Még több állás