Raktárvezető/Raktári csoportvezető (Békéscsaba)

Munkavégzés helye: Békés megye Ajánlom

Feladatok:

  • Raktári munkafolyamatok rendszerének működtetése, ellenőrzése, készletkezelési tevékenység irányítása
  • Beérkező áruk minőségi, mennyiségi, szavatossági ellenőrzése, rögzítése, koordinálása
  • 2-3 fős raktári csapat irányítása, támogatása
  • Szállításszervezési feladatok ellátása eseti jelleggel, rendszeres kapcsolattartás beszállítókkal és a szállítást végző partnerekkel
  • Áruszállítás, árukiadás, áruk minőségi ellenőrzése kiadáskor
  • Tárolási, raktári rend kialakítása, raktári áruk állagmegóvása
  • Raktárközi áruforgalom zökkenőmentes lebonyolítása, bizonylatolása
  • Logisztikai vezető által kijelölt termékcsoport havi leltározásában való aktív részvétel, a munkafolyamat ellenőrzése
  • Leltározási folyamatok kidolgozása, működtetése
  • Készletszintek ellenőrzése; készletgazdálkodás;
  • Szükség esetén segédanyagok és egyéb eszközök beszerzésének szervezése, felügyelete
  • Készletgazdálkodási és munkavédelmi szabályok és irányelvek betartása

Elvárások:

  • Legalább középszintű iskolai végzettség
  • Hasonló pozícióban szerzett 1-3 éves tapasztalat
  • Határozott fellépés, rendszerben gondolkodás képessége
  • Gyors és hatékony problémamegoldó képesség
  • Alkalmazkodó képesség dinamikusan fejlődő környezethez
  • Rugalmasság, terhelhetőség, jó szervezőkészség
  • Felhasználói szintű MS Office programok ismerete
  • Érvényes targonca vezetői jogosítvány, vezetési gyakorlat
  • „B” kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Alapfokú angol nyelvtudás

Előny:

  • Logisztikai képesítés
  • Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete (SAP)

Amit a cég kínál:

  • Szakmai önállóság, fejlődési lehetőség
  • Felelősségteljes feladatok
  • Együttműködő, nyitott vállalati légkör
  • Megfelelő munkakörülmények
  • Biztonságos stabil háttér
  • Hosszú távú együttműködés
  • Versenyképes jövedelem
  • Határozatlan idejű munkaszerződés

Munkavégzés helye:

  • Békéscsaba

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát. Bővebb információ a +36 30 526 8602-es telefonszámon keresztül kérhető!

Még több Kereskedelem / Logisztika állás

Még több állás - Békés megye

Még több állás