Senior külkereskedelmi tanácsadó

Munkavégzés helye: Hajdú-Bihar megye Ajánlom

Feladatok:

  • A cég által forgalmazott termékek export értékesítésének, import beszerzés támogatása
  • A meglévő export-import partnerekkel kapcsolattartás, új ügyfelek felkutatása
  • Rendelések előkészítése, és leadása a külföldi beszállító partnerek felé
  • Vámkezelési folyamatok kontrollálása
  • A beérkezett import áru készletre vétele, az áruátvételhez szükséges dokumentumok ellenőrzése

Elvárások:

  • Legalább 2-3 éves hasonló munkakörben szerzett tapsztalat
  • Tárgyalóképes Angol nyelvtudással (szóban és írásban)
  • Minimum középfokú végzettséggel
  • Jó kommunikációs, tárgyaló-és kapcsolatteremtő készséggel
  • Számítógépes (Office) ismeretek rendelkezik
  • Felelősségteljes munkavégzés, precizitás, terhelhetőség jellemzi

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Még több Kereskedelem / Logisztika állás

Még több állás - Hajdú-Bihar megye

Még több állás