Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye Ajánlom

Feladatok:

  • Gumiabroncsok szállítása a telephelyek és a partnerek között
  • A gépjármű felrakodása, a szállítmány rögzítése
  • Szállítólevél alapján az áru átadása-átvétele

Elvárások:

  • „B” kategóriás jogosítvány
  • 3 éves vezetési tapasztalat
  • Felelősségteljes vezetés
  • A megbeszélt határidők teljesítése
  • Fizikai teherbírás, megbízhatóság

Előny:

  • ,,C" kategoriás jogosítvány
  • Legalább 3 éves kisteherautón szerzett tapasztalat

Amit a cég kínál:

  • Hétfőtől-péntekig tartó munkavégzés
  • Munkaidő: 8-17ig

Munkavégzés helye:

  • Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát. Bővebb információ a +36 30 445 6919-es telefonszámon keresztül kérhető!

Még több Kereskedelem / Logisztika állás

Még több állás - Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Még több állás