Munkavégzés helye: Hajdú-Bihar megye Ajánlom

Feladatok:

  • Hungarocell pakolás, anyagmozgatás
  • Biztonsági és munkavédelmi előírások betartása
  • Munkaterület tisztántartása

Elvárások:

  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Megbízható személyiség
  • Fizikai munkabírás

Amit a cég kínál:

  • Alkalmi munkalehetőség
  • Hétfőtől péntekig tartó munkaidő (Folyamatos munka)
  • Kétműszakos munkarend: 00-18.00; 18.00-06.00

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

 Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát. Bővebb információ a +36 30 507 6387-es telefonszámon keresztül kérhető!

Még több Szakmunka / fizikai munka állás

Még több állás - Hajdú-Bihar megye

Még több állás