Árukiadó (Hajdúböszörmény)

Munkavégzés helye: Hajdú-Bihar megye Ajánlom

Feladatok:

  • A késztermékek nyomonkövethető rendszerezése
  • Szavatossági idő utóellenőrzése, megfelelő csomagolás és kartonok ellenőrzése, problémák jelzése
  • A szállítmányozás rendjének nyomonkövetése, dokumentáció ellenőrzése
  • A baleset, tűz és munkavédelmi előírások betartása
  • Munkaterület folyamatos tisztán tartása

Elvárások:

  • Középszintű iskolai végzettség
  • Nagyfokú fizikai terhelhetőség
  • Munkabírás, monotóniatűrés, jó kézügyesség
  • Önálló, megbízható, pontos munkavégzés
  • Csapatmunka, becsületesség

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés + Cafetéria
  • Kétműszakos munkarend
  • Céges járat az alábbi városokból: Debrecen, Balmazújváros, Hajdúnánás Dorog érintésével

Munkavégzés helye:

  • Hajdúböszörmény

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát.  Bővebb információ a +36 30 381 6826-os telefonszámon kérhető!

Még több Szakmunka / fizikai munka állás

Még több állás - Hajdú-Bihar megye

Még több állás