Betanított munkás (Édességipar)

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye Ajánlom

Feladatok:

  • Marcipán tészta előkészítése formázása, csomagolása
  • Az elkészült termékek minőségi és mennyiségi ellenőrzése
  • A munkavédelmi és biztonsági szabályok betartása

Elvárások:

  • Min. általános iskolai végzettség
  • Önálló munkavégzés
  • Precizitás, megbízhatóság
  • Jó kézügyesség, kreativitás

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Céges buszjárat a miskolci Búza térről
  • Könnyű fizikai munkalehetőség
  • Dinamikus munkavégzés

Munkavégzés helye:

  • Szikszó

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát. Bővebb információ a +36 30 886 5916-os telefonszámon keresztül kérhető!

Még több Szakmunka / fizikai munka állás

Még több állás - Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Még több állás