Munkavégzés helye: Hajdú-Bihar megye Ajánlom

Feladatok:

  • Kovácsoló szerszámok gyártása
  • Egyetemes vagy CNC fémmegmunkáló gépek beállítása, kezelése és felügyelete
  • A CNC programokhoz tartozó alkatrészek, rajzok, ellenőrző sablonok szigorú beazonosítása és együttes alkalmazása
  • Raktári nyilvántartás kezelése

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Legalább 1-3 éves szakmai tapasztalat
  • Precíz, pontos, felelősségteljes munkavégzés
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Műszaki szemlélet
  • Angol nyelv ismerete előnyt jelent
  • Emelőgép-kezelői végzettség előnyt jelent

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Még több Szakmunka / fizikai munka állás

Még több állás - Hajdú-Bihar megye

Még több állás