Csomagoló munkatárs (Nyírbogdány)

Munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye Ajánlom

Feladatok:

  • Műanyag benzines kannák kiöntő csövének csomagolása
  • A becsomagolt termékek szállításra történő előkészítése
  • Biztonsági előírások, szabályok pontos betartása
  • Munkaterület tisztántartása

Elvárások:

  • Általános iskolai végzettség
  • Megbízható, pontos, munkavégzés
  • Jó állóképesség, monotónia tűrés

Előny:

  • Nyírbogdányi, vagy környékbeli lakos

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú bejelentett munkaviszony
  • Betanított fizikai munka

Munkavégzés helye:

  • Nyírbogdány

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát. Bővebb információ a +36 30 315 4351-es telefonszámon keresztül kérhető!

Még több Szakmunka / fizikai munka állás

Még több állás - Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Még több állás