Elektromos karbantartó (Eger)

Munkavégzés helye: Heves megye Ajánlom

Feladatok:

  • A termelésben fellépő hibák feltárása, javítása, dokumentálása
  • A termelő berendezések állapotfelmérése
  • A megelőző karbantartásokon való aktív részvétel
  • Gyakran előforduló hibák analizálása, javaslat megelőző intézkedésre
  • Gép- és folyamatfejlesztésben való aktív részvétel, folyamatmérnökök támogatása

Elvárások:

  • Elektronikai vagy automatizálási technikusi végzettség
  • CNC vezérelt gépek karbantartásában való jártasság
  • Ipari- és PLC vezérlések ismerete
  • Pneumatikus, hidraulikus rendszerek ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Erősáramú végzettség előnyt jelent
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete előnyt jelent
  • Angol vagy Német nyelvtudás előnyt jelent

Munkavégzés helye:

  • Eger

Amennyiben kérdése merülne fel a pozícióval kapcsolatban érdeklődjön a +36 52 617 891-es telefonszámon.

Még több Szakmunka / fizikai munka állás

Még több állás - Heves megye

Még több állás