Elektromos karbantartó technikus

Munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye Ajánlom

Feladatok:

  • Gépmeghibásodások okainak feltárása, elhárítása
  • Tervszerű karbantartások elvégzése
  • Javaslattétel műszaki fejlesztésre
  • Részvétel a technikai támogató csapat munkákájában
  • Munkavédelmi szabályok betartása, munkakörnyezet rendben tartása

Elvárások:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Szakirányú villanyszerelői képesítés
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Microsoft Windows, Excel, Navision,)
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Angol nyelvtudás előny

Amit kínálunk :

  • Béren kívüli juttatások
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Stabil gazdasági háttér
  • Modern munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

  • Tuzsér

Még több Szakmunka / fizikai munka állás

Még több állás - Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Még több állás