Munkavégzés helye: Hajdú-Bihar megye Ajánlom

Főbb feladatok:

  • Kapcsolószekrények, villamos berendezések kapcsolási rajz alapján történő összeszerelése
  • Vezérlőpanelek és különböző típusú kapcsolódobozok összeszerelése, bekötése
  • Műszaki és munkavédelmi előírások, szabályok pontos betartása

Az állás betöltésénél elvárás:

  • Villanyszerelői vagy egyéb elektromos szerelői, összeszerelői szakmunkás végzettség (technikus végzettség előnyt jelent)
  • 3-5 év hasonló munkakörben szerzett gyakorlati tapasztalat
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Kapcsolási rajz olvasási képesség
  • Csapatszellem
  • Pontosság, precizitás, jó problémamegoldó készség
  • Hajlandóság Németországban való munkavégzésre az első néhány hónapban, a megfelelő tudásszerzés és a munkafolyamatok magas szintű elsajátítása érdekében
  • Angol vagy német nyelvtudás előny, de nem elvárás

Amit a cég kínál Önnek:

  • Kihívást jelentő multinacionális környezet
  • Részvétel egy új gyártóüzem beindításában
  • Külföldi betanulás, munkavégzés lehetősége
  • Kiemelkedő bérezési és juttatási csomag

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát. Bővebb információ a + 36 30 259 5573-as telefonszámon kérhető!

Még több Szakmunka / fizikai munka állás

Még több állás - Hajdú-Bihar megye

Még több állás