Fogászati asszisztens (Békéscsaba)

Munkavégzés helye: Békés megye Ajánlom

Feladatok:

  • Előkészíteni a fogászati kezelésekhez műszereket, anyagokat, eszközöket, gyógyszereket
  • A munkakörhöz szükséges műszerek, eszközök, gépek precíz kezelését végezni
  • Prevenciós, diagnosztikai, konzerváló fogászati, parodontológiai, protetikai, dento-alveoláris sebészeti, gyermekfogászati, fogszabályozási, vizsgálatoknál, kezeléseknél, beavatkozásoknál a fogorvosnak segédkezni
  • Képalkotó módszereket szakszerűen alkalmazni, fogászati röntgenfelvételeket készíteni és archiválni
  • Orvosi utasításra önállóan végezni kompetencia–körnek megfelelő ellátási-, vizsgálati-, gondozási-, rehabilitációs feladatokat

Elvárások:

  • Egészségügyi területen szerzett tapasztalat
  • Fogászati asszisztens végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség

Előny:

  • Képalkotó diagnosztikai szaktudás
  • Felsőfokú végzettség
  • Innovációra nyitott, dinamikus, talpraesett és sokoldalú személyiség

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős, alkalmazotti jogviszony
  • Perspektivikus munkahely
  • Fiatalos és lendületes csapat
  • Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye:

  • Békéscsaba

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát! Bővebb információ a +36 30 526 8602-es telefonszámon keresztül kérhető!

Még több Szakmunka / fizikai munka állás

Még több állás - Békés megye

Még több állás