Gépbeállító (Jászberény)

Munkavégzés helye: Jász-Nagykun-Szolnok megye Ajánlom

Főbb feladatok, munkák:

  • Hűtőgumi profilok gyártása során használt gépek üzemeltetése, kezelése
  • Extruder gépek kezelése, felügyelete
  • A gépek gyártástechnológia szerinti beállítása, folyamatos működésének biztosítása
  • A gyártás során felmerülő hibák elhárítása, dokumentálása
  • Biztonsági előírások, szabályok pontos betartása, a munkaterület tisztántartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú (gépbeállítói/géplakatosi) végzettség VAGY tapasztalat
  • Felelősségteljes, pontos, precíz munkavégzés
  • Műszaki beállítottság, önálló munkavégzésre való alkalmasság
  • Megbízhatóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Jó kézügyesség

Amit a cég kínál Önnek:

  • Munkába járás támogatása,
  • Bónuszok, Cafetéria
  • Kiemelt órabér + bónuszok
  • Családias környezet

Munkavégzés helye:

  • Jászberény

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát. Bővebb információ  +36 30 315 4380-as telefonszámon keresztül kérhető!

Még több Szakmunka / fizikai munka állás

Még több állás - Jász-Nagykun-Szolnok megye

Még több állás