Gépbeállító lakatos (Jászberény)

Munkavégzés helye: Jász-Nagykun-Szolnok megye Ajánlom

Feladatok:

  • Gépbeállítói feladatok elvégzése
  • Gépek beállítása, folyamatos működésének biztosítása
  • Szerszámok kezelése
  • Biztonsági előírások, szabályok pontos betartása

Elvárások:

  • Gépbeállítói /Géplakatosi végzettség, szakmunkás, vagy technikumi végzettség
  • Precíz, pontos, felelősségteljes munkavégzés
  • Műszaki beállítottság, önálló munkavégzésre való alkalmasság

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat vagy végzettség

Amit a cég kínál:

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria, bónusz juttatások
  • Munkába járás támogatása

Munkavégzés helye:

  • Jászberény

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát, vagy érdeklődjön a +36 30 315 4380-as telefonszámon.

Még több Szakmunka / fizikai munka állás

Még több állás - Jász-Nagykun-Szolnok megye

Még több állás