Gépi forgácsoló (Orosháza)

Munkavégzés helye: Békés megye Ajánlom

Feladatok:

  • Alkatrészek forgácsolással történő megmunkálása
  • A megmunkálásra kerülő termékek sérülés- és hibamentességének vizsgálata
  • Az alkatrészek megfelelő kezelése; ütődések, felverődések elkerülése
  • Az eszközök és a berendezések szakszerű használata
  • A munkaterület és a gépek tisztántartása
  • Műszaki, biztonsági és munkavédelmi előírások betartása

Elvárások:

  • Szakirányú lakatos, géplakatos, szerkezetlakatos, vagy karosszérialakos végzettség
  • Precíz, pontos, felelősségteljes munkavégzés
  • Fizikai munkabírás, terhelhetőség, monotónia tűrése
  • Megbízható személyiség, jó kézügyesség
  • Előny: 1-2 éves szakmai tapasztalat

Amit a cég kínál:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Biztos jövedelem
  • Béren kívüli juttatások: cafeteria, jutalom

Munkavégzés helye:

  • Orosháza

Bővebb információ a +36 30 606 2214-es telefonszámon keresztül kérhető!

Még több Szakmunka / fizikai munka állás

Még több állás - Békés megye

Még több állás