Gépkezelő munkatárs (Nagykálló)

Munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye Ajánlom

Feladatok:

  • Sícipők gyártása során használt tamponáló gépek kezelése
  • Az elkészült termékek minőségi és mennyiségi ellenőrzése
  • A termék elkészítéséhez szükséges szín kikeverése
  • A tamponnyomó berendezések és eszközök szakszerű használata, tisztítása
  • Biztonsági előírások, szabályok pontos betartása

Elvárások:

  • Min. 8 osztályos általános iskolai végzettség
  • Megbízható, pontos, precíz munkavégzés
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Jó állóképesség, monotonitás tűrése

Előny:

  • Gyártósori operátori tapasztalat
  • Jó kézügyesség

Amit a cég kínál:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Könnyű, betanított fizikai munka
  • Béren kívüli juttatások: bónuszok, cafeteria

Munkavégzés helye:

  • Nagykálló

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát a megadott e-mail címre, vagy hívja a +36/30-249-7938-as telefonszámot!

Még több Szakmunka / fizikai munka állás

Még több állás - Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Még több állás