Munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye Ajánlom

Feladatok:

  • Gyártósori berendezések beállítása, kezelése és kiszolgálása
  • Termékek leszedése a kaptafáról, minőségi ellenőrzése majd sorjázása
  • Termékek szakszerű csomagolása tárolása
  • Termelés dokumentálása (gépnapló, selejtnapló vezetése)

Elvárások:

  • Min. általános iskolai végzettség
  • Precíz, pontos, felelősségteljes munkavégzés
  • Fizikai munkabírás, terhelhetőség, monotónia tűrése
  • Három műszakos munkarend elvállalása

Előny:

  • Jó állóképesség, monotónia tűrés
  • Jó problémamegoldó készség

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, bejelentett munkaviszony
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Bejárás céges busszal (Biri, Balkány, Szakoly, Geszteréd, Bököny, Téglás)
  • Bérlettámogatás
  • Béren kívüli egyéb juttatások
  • Cafetéria

Munkavégzés helye:

  • Nagykálló

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát. Bővebb információ a 06 30 249 7938-as telefonszámon keresztül kérhető!

Még több Szakmunka / fizikai munka állás

Még több állás - Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Még több állás