Munkavégzés helye: Hajdú-Bihar megye Ajánlom

Feladatok:

  • hajtogatógép beállítása a megadott paraméterek alapján
  • gép működtetése, megfelelő működés ellenőrzése
  • ütemtervek, termelési határidők betartása
  • termékek minőségének ellenőrzése

Elvárások:

  • érettségi vagy nyomdaipari szakmunkás bizonyítvány
  • műszaki területen szerzett jártasság
  • hajtogatógép kezelésében szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • tanulékonyság, jó megfigyelőképesség
  • precíz munkavégzés

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

 Amennyiben kérdése merülne fel a pozícióval kapcsolatban érdeklődjön a +36 52 617 891-es telefonszámon.

Még több Szakmunka / fizikai munka állás

Még több állás - Hajdú-Bihar megye

Még több állás