Munkavégzés helye: Pest megye Ajánlom

Feladatok:

  • Termelő gépek alapanyaggal történő feltöltése, beállítása, optimális működtetése
  • Különböző karbantartási feladatok végrehajtása napi/heti szinten
  • Minőségügyi adminisztráció elvégzése a termelési folyamatok kapcsán
  • A termelés folyamatos biztosítása

Elvárások:

  • Elhivatottság
  • Felelősségteljes, munkájára igényes
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Gyártósoron szerzett termelési tapasztalat, gépész vagy egyéb szakirányú végzettség előnyt jelent

Munkavégzés helye:

  • Nagykőrös

Amennyiben kérdése merülne fel a pozícióval kapcsolatban érdeklődjön a +36 52 617 891-es telefonszámon.

Még több Szakmunka / fizikai munka állás

Még több állás - Pest megye

Még több állás