Munkavégzés helye: Békés megye Ajánlom

Feladatok:

  • Mezőgazdasági gépek, alkatrészek összeszerelése
  • Az elkészült termékek sérülés és hibamentességének ellenőrzése
  • A munkavégzés során használt szerszámok szakszerű kezelése
  • Műszaki, biztonsági és munkavédelmi előírások betartása

Elvárások:

  • Mezőgazdasági gépszerelő, autószerelő, egyéb szerelői végezettség vagy szerelési tapasztalat
  • Felelősségteljes, megbízható, pontos munkavégzés
  • Jó problémafelismerő és megoldó készség
  • Fizikai terhelhetőség, jó állóképesség

Előny:

  • Orosházi, vagy Orosháza környéki lakhely

Amit a cég kínál:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Munkába járás támogatása
  • Versenyképes jövedelem
  • Bónusz rendszer
  • Cafetéria

Munkavégzés helye:

  • Orosháza

Bővebb információ a +36 30 606 2214-es telefonszámon keresztül kérhető!

Még több Szakmunka / fizikai munka állás

Még több állás - Békés megye

Még több állás