Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye Ajánlom

Főbb feladatok, munkák:

  • Épületek és épületrészek kivitelezésében való aktív közreműködés
  • Épületalapok vasalási és betonozási munkáinak elvégzése
  • Külső-belső vakolatok, épületfalazatok készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Kőműves végzettség
  • 3-5 éves szakmai tapasztalat
  • Jó fizikum
  • Megbízható, precíz munkavégzés

Amit a cég kínál Önnek:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Munkába járás támogatása
  • Kiemelt bérezés

Munkavégzés helye:

  • Ragály

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát. Bővebb információ  06 30 886 5916-os telefonszámon keresztül kérhető!

Még több Szakmunka / fizikai munka állás

Még több állás - Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Még több állás