Munkavégzés helye: Jász-Nagykun-Szolnok megye Ajánlom

Főbb feladatok, munkák:

  • Épületek és épületrészek kivitelezésében való aktív közreműködés
  • Burkolás és egyéb kőműves munkálatok elvégzése
  • A biztonsági előírások, szabályok pontos betartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakmunkás bizonyítvány
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • Jó fizikum, terhelhetőség
  • Előny: Kőműves tapasztalat

Amit a cég kínál Önnek:

  • Folyamatos munkavégzés
  • Céges autó
  • Télen állományban tartjuk a munkavállalókat (bejelentve marad + ALAPBÉR)
  • Munkavédelmi ruházat biztosítása
  • Korrekt ügyintézés

Munkavégzés helye:

  • Szolnok

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát. Bővebb információ  06 30 202 1693-as telefonszámon keresztül kérhető!

Még több Szakmunka / fizikai munka állás

Még több állás - Jász-Nagykun-Szolnok megye

Még több állás