Minőségellenőr (Gyöngyös)

Munkavégzés helye: Heves megye Ajánlom

Főbb feladatok:

  • Beérkező és kimenő áruk ellenőrzése, gyártásközi ellenőrzések elvégzése
  • Beszállítói termékek átvétele (minőségügyi ellenőrző mérés)
  • Minőségügyi dokumentumok kezelése, archiválása
  • ProAlpha rendszer minőségügyi szempontból történő kezelése
  • Szükség esetén ellenőrzési utasítások elkészítése, felmerülő reklamációk kezelése
  • Belső auditokon való részvétel
  • Mérőeszközök karbantartása, azonosítása

Az állás betöltésénél elvárás:

  • Középszintű műszaki szakirányú végzettség
  • 2-3 éves szakmai tapasztalat (előny: gyártási területen)
  • Jó műszaki rajz olvasási készség
  • Monotonitás tűrése
  • Terhelhetőség
  • Előny: Alapszintű német nyelvtudás

Amit a cég kínál Önnek:

  • Versenyképes bérezés
  • Stabil vállalati háttér
  • Jó munkahelyi légkör

Munkavégzés helye:

  • Gyöngyös

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát. Bővebb információ a +36 30 315 4385-ös telefonszámon keresztül kérhető!

Még több Szakmunka / fizikai munka állás

Még több állás - Heves megye

Még több állás